11.04.2022

Falling Labs Projekt - Konkurs na rok 2022 już ogłoszony


Falling Walls Lab to światowej klasy konkurs pitch, forum networkingowe i odskocznia dla następnego pokolenia badaczy, innowatorów, pionierów, twórców i wizjonerów.

Organizowane niezależnie przez Komisję Europejską we współpracy z Falling Walls Lab, poprzez prezentację swoich badań, studenci i młodzi naukowcy będą mogli ćwiczyć swoje umiejętności przekrojowe, takie jak komunikacja i zasięg, napędzać swoje innowacje i uzyskiwać dostęp do nowych współpracy.

Celem Fundacji Falling Walls jest promowanie wyjątkowych pomysłów i łączenie obiecujących naukowców, przedsiębiorców i początkujących profesjonalistów ze wszystkich dziedzin na poziomie globalnym. Pod jego nadzorem organizacje akademickie i badawcze na całym świecie organizują własne konkursy na poziomie lokalnym i regionalnym. Każdego roku, w listopadzie, zwycięzcy każdego lokalnego Falling Walls Lab spotykają się, aby rywalizować w finale Falling Walls Lab.

Międzynarodowa sieć Falling Walls Labs obejmuje renomowane instytucje akademickie z ponad 60 krajów. ETH Zürich, National University of Singapore i University of Cape Town to tylko niektóre z uniwersytetów, które niedawno uczestniczyły w programie Falling Walls Lab.

Falling Walls Lab jest organizowany przez Falling Walls Foundation i hojnie finansowany przez muzeum historii naturalnej w Berlinie (globalny finał) oraz Google i Huawei (międzynarodowe laboratoria). Jest wspierany przez Federalne Ministerstwo Spraw Zagranicznych Niemiec i Niemiecką Służbę Wymiany Akademickiej (DAAD).  

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 5 września 2022 r. Szczegółowe informacje i zgłoszenia można znaleźć na stronie: Lab Locations | Falling Walls (falling-walls.com)